13

MAĞAZA


Çeşitliliği, trendlerden uzaklaşmadan seçim yapabilme özgürlüğünü ve sadece bir markaya bağımlı olmamanın getirdiği rahatlığı sunuyor. MULTIBRAND zengin marka ve ürün yelpazesiyle trend ürünleri mağazalarında tüm müşterilerinin beğenisine sunuyor

HAKKIMIZDA

1979 yılında kurulan CAKO Grup çatısı altında bulunan ve çoklu, renkli, birleşik, anlamına gelen ve bu fikirle hayata geçen MULTIBRAND sınırsız ürün çeşidinin bir arada buluştuğu konsept mağazalar zinciridir.

MULTIBRAND mağazalarında; %100 orijinal ürün garantisi ve CAKO Grup güvenesi ile Tommy Jeans, Tommy Hilfiger, Calvin Klein Jeans, Calvin Klein, Lacoste, Gant, Nautica, Vakko, W Collection, Armani Exchange, EA7, Emporio Armani, Versace Jeans, Versace Couture, Guess markalarını MULTIBRAND dostlarının beğenisine sunmaktadır.

MULTIBRAND’ de Dünyaca ünlü markalara ait üst Giyimden iç giyime, ayakkabıdan çantaya, kozmetikten kişisel bakım ürünlerine, çikolatadan aksesuar grupları dahil olmak üzere sezon trendlerine ait geniş bir ürün yelpazesine ulaşmak mümkündür.

TANITIM FİLMİMİZİ İZLEYİN!

MULTIBRAND ailesinin tanıtım filmini izlemek ve bizi daha yakından tanımak için videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz.